GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Özden Aday Olacak mı?

Okunma Sayısı:12082019 Mart ayında yapılması planlanan Yerel Seçimler öncesinde Doğankent’te aday adayları sosyal medya üzerinden aday adaylıklarını açıklamaya başladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seçim takvimine göre parti tarafından belirlenen kriterlere uygun olan adaylar 5-12 Kasım tarihleri arasında aday adaylığı müracaatları alındıktan sonra temayül yoklaması yapılacak.

2014 yerel seçimlerinde aday adayı olan Muzaffer Oğuzhan, Giresun Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Şahin, Hüseyin Öztürk aday adayı olduklarını sosyal medya hesaplarından açıkladı. Doğankent’e belediye başkanı olma niyetini sosyal medya üzerinden duyuran Kamil Patan’ın aday adaylığı için yaptığı kamuoyu yoklaması sonunda bir karara vereceği konuşuluyor.

İlçe başkanlığı yaptığı süre içinde Doğankent ile ilgili önemli çalışmalar yürüten Doğankent’teki en güçlü aday olarak görülen Rüşan Özden’in ise partinin seçim takvimine göre bir yol izlediği belirtiliyor.

Ak Parti’nin 5-12 Kasım tarihleri arasında aday adaylığı müracaatlarını alacağını açıklamasının ardından Özden’in ilçe başkanlığından istifa edip aday adayı olup olmayacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Özden’in Ak Parti’den güçlü bir aday çıkararak ilçe başkanlığı görevine devam edebileceği, seçilecek başkan ile koordineli bir çalışma yürütebileceği de varsayımlar arasında.

Sadıhaber / Editör

Eklenme Tarihi: 10-10-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 5
Dün Tekil 508
Bugün Tekil 94
Toplam Tekil 1186309