GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Kamil Patan’dan Adaylık Sinyali mi?

Okunma Sayısı:399Giresun Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda Akademisyen olan Doğankent’in tanınmış simalarından Kamil Patan Doğankent Belediye Başkanlığına aday mı oluyor?


Kamil Patan’ın sosyal medya üzerinden Doğankent sokaklarından bir resim paylaşarak “Doğduğum, büyüdüğüm ve nefes aldığım bu sokaklara vefa borcum var.” diye yazması Doğankent Belediye Başkanlığına aday olacağı şeklinde yorumlandı.


Doğankent’in tanınmış simalarından biri olmanın yanında sosyal medyayı çok aktif kullanması, Mavikaradeniz televizyonuna yaptığı “Yolcu Yolunda Gerek, Yolculuğa Devam” adlı programla Harşit yöresi ve Giresun'un tanıtımı için yaptığı önemli çalışmalarla da tanınan Kamil Patan farklı televizyonlarda yorumculuk da yaptı. Giresun Üniversitesi'ndeki Akademisyen kimliği ile yaptığı çalışmaların yanında üniversitenin tanıtımı ile birçok etkinliğindeki çalışkanlığıyla biliniyor. STK'larla olan yakın ilişkisi dolayısıyla Giresun ve gurbetçi Giresunlular tarafından sevilen bir kişiliğe sahip.

 

Yaptığı paylaşımla ilgili henüz net bir açıklama yapmayan Kamil Patan’ın aday olup olmayacağı takipçileri ve Harşitliler arasında merak konusu olmaya devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 27-09-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 8
Dün Tekil 507
Bugün Tekil 118
Toplam Tekil 1077104